Apie mus

UAB „JSB maritime“ pagrindinė veikla yra laivų statyba ir remontas. Mes dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vienas iš įmonės prioritetų – laiku ir kokybiškai vykdyti užsakovo įsipareigojimus, bei suteikti klientui maksimalią naudą.

UAB „JSB maritime“ kompanijos vidaus politikos pagrindinis tikslas yra sukurti aukštą darbo kultūrą ir profesionalizmą, kurie įgalintų pritraukti, išlaikyti ir išauginti geriausius savo srities profesionalus, skatintų juos siekti aukščiausių veiklos rodiklių tiek individualiai, tiek ir kaip komanda.

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai užtikrina greitą darbų organizavimą ir jų atlikimą. Suvirintojų kvalifikaciją įrodo Lloyd‘s Register, DNV, Bureau Veritas ir kiti sertifikatai. Įmonės darbuotojai yra dirbę Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje ,Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje.

Darbo patirtis bei kompetencija leidžia formuoti gerus dalykinius partnerystės santykius su mūsų užsakovais, o pakankama materialinė bazė savalaikiai vykdyti sutartyje prisiimtus įsipareigojimus.